Reggie lager Fallon-zombie

Nintendo of America-sjef Reggie Fils-Aimes var nylig på Late Night With Jimmy Fallon på amerikanske NBC for å promotere Wii U og spillene Nintendoland og ZombiU.

Zombier og ninjastjerner

Da vi første gang så Ubisofts Wii U-eksklusive zombiespill, var det med en relativt tørr presentasjon fra Nintendos øverste boss, Saturo Iwata. Da andre presentasjon kom på Nintendos E3-pressekonferanse, gikk det imidlertid opp for mange at Ubisoft trolig sitter på det mest interessante spillet til konsollen foreløpig, og dette har amerikansk sjef Reggie Fils-Aime fått med seg.

ZombieU var derfor med da Reggie dukket opp på talkshowet Late Night With Jimmty Fallon for å vise frem Nintendos nye flaggskip Wii U. Fallon er svært så spillinteressert, og presentasjonen avslutter det de på showet har kalt Video Game Week.

Se innslag

ZombiU utvikles og utgis av Ubisoft eksklusivt for Wii U. Spillet lanserer sammen med konsollen og Nintendoland fra Nintendo, rundt juletider.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

inKonbini_header art

inKonbini: One Store. Many Stories. – Japansk butikk-romantikk

Å jobbe i butikk kan være både monotont og ensomt, men inKonbini: One Store. Many Stories. viser at det kan...

dv_web_D18000136424501

Logitech G Pro X2 Superstrike – Når hvert millisekund teller

For å forklare det først som sist, er jeg ikke verken en aspirerende E-sportstjerne eller den som spiller mest på...

2026052221571700_c

Port-rapport: Tales of Arise – Beyond the Dawn Edition

300 år med undertrykkelse er mer enn nok til å bryte ned et folkeslag. Folket fra planeten Rena har gjort...