Tuller med Assassin’s Creed

Det er ikke uvanlig at vi finner skjult innhold, såkalte easter eggs, eller påskeegg på godt norsk, i spillverdenen. Og det hender rett som det er at de henviser til andre spill, enten konkurrerende, eller fra samme utgiver.

Rundt en halvtime ut i PC-spillet The Witcher 2, kan oppmerksomme spillere oppdage liket av en viss snikmorder, som for en gangs skyld har vært litt uheldig med signaturhoppet sitt, også kjent som Leap of Faith:

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Resident-Evil-Requiem-Grace-Key-Art-8dbdf81f6b8d5d66b5f0

Resident Evil Requiem – En maktdemonstrasjon fra Capcom

For 30 år siden satte vi foten for første gang i Raccoon City og fikk oppleve Umbrella Corporations onde planer,...

dv_web_D18000136424501

Logitech G Pro X2 Superstrike – Når hvert millisekund teller

For å forklare det først som sist, er jeg ikke verken en aspirerende E-sportstjerne eller den som spiller mest på...

venasaur-and-charizard

Ukens spillnytt

Pokémon FireRed og LeafGreen kommer til Switch, Nioh 3 har fått en god start, og flere utviklere får sparken på...