Vinn Super Mario Maker i stor konkurranse på Spill.no!


Super Mario Maker er et av årets mest etterlengtede Wii U-spill; en mulighet for hvem som helst til å lage sine egne Mario-leveler, og dele disse med likesinnede over nett. I anledning spillets slippdato, den 11. september, gir vi deg sjansen til å vinne en av tre gavepakker med Super Mario Maker som hovedpremie.

Alle vinnerne vil motta spillet, en bok med Mario-artwork, en beach bag med trykk som markerer Super Mario-seriens 30-årsjubileum, samt en eksklusiv jubileumspin. I tillegg til dette vil en av de heldige vinnerne stikke av med «Limited Edition»-utgaven av spillet, som kommer med «Classic Colours Mario»-amiiboen, en samlefigur som utvilsomt vil ta seg godt ut i samlinga.

«Hvordan kan jeg så delta i denne konkurransen?», spør du kanskje nå, men fortvil ikke! Svaret er ganske enkelt: Og det er ganske enkelt: Vi ønsker å feire Marios 30-årsjubileum ved å se tilbake på alle de magiske øyeblikkene i seriens historie, og håper derfor at dere vil dele deres beste minner fra serien med oss. Det trenger ikke å være et særlig bidrag, men del det du husker som ditt beste øyeblikk med den rødkledde rørleggeren!

Send inn ditt bidrag i konkurranseboksen nederst i artikkelen innen klokka 23:59 den 18. september. Vi trekker tre tilfeldige vinnere blant deltakerne, og vil sette sammen en artikkel med de beste bidragene i etterkant.

Premiene er sponset av Bergsala

Send inn ditt bidrag i konkurranseboksen nederst i artikkelen innen klokka 23:59 den 18. september. Vi trekker tre tilfeldige vinnere blant deltakerne, og vil sette sammen en artikkel med de beste bidragene i etterkant.

Picture of Håkon Kvam Lyngstad

Håkon Kvam Lyngstad

Journaliststudent ved Høgskulen i Volda som brenner for spill som et narrativt medium. Samtidig forelsket i fighting- og musikkspill som bombarder sansene med lys, lyd og endeløse kombomålere.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

007 - Nightfire_SLES-51258_20260408015600

Tilbakeblikk: James Bond 007: Nightfire

Vi nærmer oss med stormskritt lanseringen av det første nye James Bond spillet på over 14 år. Men før vi...

dispatchrobertangry

Ukens Spillnytt

En ny uke preges av oppsigelser, men små lyspunkt prøver å skinne gjennom i form av gode salgstall Tidligere oversetter...

destiny-2-forsaken

Ukens spillnytt

«Vi får nok aldri Terraria 2» Det er det spillere tenker i hvert fall når ReLogic har annonsert oppdateringen 1.4.6...