Nå starter testingen av betalingstjenesten til Call of Duty

I vår annonserte Activision Call of Duty: Elite, en tilleggstjeneste til Call of Duty-spillene som holder styr på statistikk, lagspill, taktikker, nedlastbart innhold og all annen data som kan relateres til Call of Duty-serien.

Betatesting i gang

Ifølge Kotaku starter Activision nå betatestingen av tjenesten. De første invitasjonene til å teste Call of Duty: Elite vil bli sendt via email i dag til spillere som har registrert sin interesse på Activisions hjemmeside. Activision vil slippe til enda flere spillere i dagene som følger.

Så hvis du er en av de to millioner Call of Duty: Black Ops-spillerne som har meldt seg for betatesting kan det være lurt å følge med i mailboksen i dagene som følger.

Call of Duty: Elite lanseres offisielt samtidig med Call of Duty: Modern Warfare 3 8. november i år. Elite vil bli en abonnementsbasert tjeneste, men pris og endelig innhold er ikke annonsert ennå. Activision arrangerer et eget event for tjeneste 2. september der de endelige detaljene mest sannsynlig blir spikret.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Skjermbilde 2026-04-23 103015

Saros – En solid oppfølger i alt annet enn navnet

  Med Saros prøver finske Housemarque å peile seg inn på en mer tradisjonell narrativ reise enn de har gjort...

bilde1

Det var en gang et Battlefield

Jeg husker første gang jeg spilte Battlefield tidlig på 2000-tallet. Det var noe helt annet enn det jeg hadde spilt...

2168674c-d0f2-4a27-a6de-8bbb57135af8

Port-rapport: Resident Evil 7 og Resident Evil Village på Switch 2

Begge spillene i Ethan Winters duologien er nå tilgjengelig på Nintendo Switch 2, og viser for alvor hvor godt RE...