Hong Kong i ville hastigheter

Square Enix har sluppet en trailer som fokuserer på motoraction i det kommende spillet Sleeping Dogs.

Halsbrekkende

Ingen GTA-utfordrer uten heftig kjøreaction. I den siste traileren fra Square Enix fokuseres det på nettopp dette, enten det gjelder biler, båter eller motorsykler. Nytt her er imidlertid muligheten til å hoppe mellom kjøretøyene i bevegelse, og dermed kapre nye doninger etter hvert som man suser nedover hovedveien – eller eventuelt havnebassenget.

Se trailer

Sleeping Dogs er utviklet av United Front Studios og utgis av Square Enix. Spillet lanseres på Xbox 360, Playstation 3 og PC. Dato er ikke satt ennå. Reise til Stockholm for å teste spillet ble betalt av Square Enix.

Sleeping Dogs er utviklet av United Front Studios og utgis av Square Enix. Spillet lanseres på Xbox 360, Playstation 3 og PC. Dato er ikke satt ennå. 

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

SI_3DS_StarFox643D_image1600w

Tilbakeblikk: Star Fox 64 3D

15 år har gått siden 3D-remaken av Star Fox 64 landet på 3DS som det andre håndholdte spillet i serien....

BB5A4844-3A4E-4C2A-8581-F2A47397C734_1_102_a

Intervju: Hilde Sunde fra IO Interactive – From Tysnes for Love

Ett av høydepunktene fra turen til København var å få intervjue Hilde Sunde fra Tysnes om jobben hennes som Lead...

IndianaJonesAndTheGreatCircle_EN_06

Port-rapport: Indiana Jones and the Great Circle (Switch 2)

Som mange andre på min alder har jeg et kjært forhold til Indiana Jones, hovedsakelig gjennom å få oppleve filmene...